Blijf op de hoogte van het nieuws bij Impuls & Woortblind.
Email adres
Veilig en zonder spam

Onze Contactpersonen en cliëntondersteuners

Contactpersonen en cliëntondersteuners

De (telefonische) contactpersonen van Impuls & Woortblind zijn vrijwilligers, die kennis hebben van een of meer specifieke onderwerpen.
Onze clïentondersteuners hebben een algemene training gevolgd om je op weg te helpen in je zoektocht naar de juiste hulp.

Een vraag over ADHD, ADD, dyslexie of dyscalculie?

Wat is je vraag en wie kan jou het beste helpen? Kies een van de volgende pagina’s voor meer informatie over onze contactpersonen en cliëntondersteuners en hun expertise:

Contactpersonen ADHD en cliëntondersteuners
Contactpersonen ADD en cliëntondersteuners
Contactpersonen dyslexie en cliëntondersteuners
Contactpersonen dyscalculie en cliëntondersteuners

Voor vragen over dyslexie kun je ook contact opnemen met onze Dyslexielijn.

Kijk ook op de pagina van onze Cliëntondersteuning als je wilt weten wat dit precies inhoudt.

Hieronder vind je onze contactpersonen ook in een lijst. Voor sommigen werkt dit beter.

Contactpersoon Telefoon Email Onderwerp Opmerkingen
Nico Westerhof  n.westerhof@impulsenwoortblind.nl ADHD, medicatie Ervaringsdeskundige huisarts in ruste
Mirjam Roemeratoe  m.roemeratoe@impulsenwoortblind.nl ADHD, ADD, DYSLEXIE, comorbiditeiten
Felice Visser 0647903326  f.visser@impulsenwoortblind.nl ADHD, ADD, Relatie, Passend Onderwijs Email heeft voorkeur
Arda Nieboer 0651114942  a.nieboer@impulsenwoortblind.nl ADHD, ADD, Jong volwassenen
Zafanja Hartog 06 48271398 info@hartstogt.nl ADHD/ADD en seksualiteit
Naomi Kennedie 0624276178  n.kennedie@impulsenwoortblind.nl ADHD, ADD, Jong volwassenen
Julie Houben 0332473484 julie.houben@impulsenwoortblind.nl ADHD en verzekeringen Thema’s: AOV, verzekeringsdiscriminatie
Julie Houben 0332473484 julie.houben@impulsenwoortblind.nl ADHD en rijbewijs
Arda Nieboer 0651114942  a.nieboer@impulsenwoortblind.nl ADHD, ADD, Werk, Pesten
ADHD in het gezin
Via Impuls & Woortblind , 0332473484 info@impulsenwoortblind.nl ADHD/ADD voor Turkse mensen kantoor uren maandag t/m vrijdag
Karin Jahromi 0653356712  dyslexielijn@impulsenwoortblind.nl  dyslexie en onderwijs o.a. passend onderwijs, PO en VO
Jacqueline Bosman-Besemer 06 28069154 078 6414305 dyslexie en onderwijs
J. Uiterwijk  j.uiterwijk@impulsenwoortblind.nl DYSCALCULIE Coach (o.a. NLP en Davis-methode)
V. van Randwijck  v.vanrandwijck@impulsenwoortblind.nl DYSCALCULIE Ervaringsdeskundige
Karin de Jager 0623406568  karin.de.jager@impulsenwoortblind.nl DYSLEXIE bij volwassenen
E. van der Werff  0624769130  e.vanderwerff@impulsenwoortblind.nl DYSLEXIE en ADHD

 

Mis je een onderwerp en heb je er zelf (veel) kennis van of ben je ervaringsdeskundige, meld je dan aan via info@impulsenwoortblind.nl en vermeld erbij wanneer en op welk telefoonnummer je bereikbaar bent.

Menu
Blijf op de hoogte van het nieuws bij Impuls & Woortblind.
Email adres
Veilig en zonder spam