cafe banner achtergrond.jpg

ADHD-cafe Den Haag

Welkom bij AD(H)D-café Den Haag

Elke 4e maandagavond van de maand is er een ontmoetingsavond voor iedereen die (iets met) AD(H)D heeft. Een avond om tips en ervaringen uit te wisselen, even helemaal jezelf te zijn. De avond is van 19.30 tot 21.30 uur. Locatie is Kompassie, Laan 20, 2512 GN Den Haag.

Het ADHD-café Den Haag wordt georganiseerd door Lena en Ingrid.
Met vragen over het café kan je contact opnemen met Lena: telefonisch op 06 – 8183 7074 (geen whatsapp), of op Discord: @strawberrydoodle_4951

We hebben ook een WhatsApp Community. Als je daaraan wilt worden toegevoegd, stuur dan een mailtje met je telefoonnummer naar adhdcafedenhaag@impulsenwoortblind.nl. Hier kan je ook met overige vragen terecht.

Deze pagina is onder constructie en wordt binnenkort verder aangevuld. Het ADHD-café gaat in de tussentijd gewoon door!

Praktische info

Tijd
4e maandagavond van de maand van 19.30 tot 21.30 uur. Je hoeft je niet aan te melden en het is vrije inloop.

Locatie
Kompassie, Laan 20, 2512 GN Den Haag. Toegang is gratis.

Agenda Den Haag

  1. 22dec 2025

    AD(H)D-café Den Haag 's-Gravenhage
  2. 26jan 2026

    AD(H)D-café Den Haag 's-Gravenhage
Sluiten