Nacht van Cultuur: Mensenbibliotheek - Let op! Aanmelden gaat via de link in de samenvatting onder het kopje 'Programma'.
Programma van Nacht van Cultuur: Mensenbibliotheek - Let op! Aanmelden gaat via de link in de samenvatting onder het kopje 'Programma'.
Op zaterdag 12 april: | |
20:00 - 22:00 | Je kunt deze avond in gesprek met onder andere de volgende boeken: |
-
Van 20:00 tot 22:00
Je kunt deze avond in gesprek met onder andere de volgende boeken:
Ronde 1 - 20.00 - 20.30 uur:
1. Trijntje Schoenmakers
Trijntje heeft de droom om in oktober 2025 de wereld over te zeilen. Dit gaat ze doen met School at Sea waarmee ze met nog 35 andere leerlingen de oude handelsroute gaat varen.2. Anniek Pulles met Jimba de voorleeshond
Anniek vertelt over het laten lezen van kinderen met voorleeshond Jimba.Ronde 2 - 20.30 - 21.00 uur
1. Lara Mensink
Samen met haar team is Lara puzzelkampioen geworden! Ze vertelt over de weg hiernaar toe.2. Emmy Hendriks
Emmy Hendriks, organisator van het AD(H)D & Dyslexie café Heusden, kreeg pas op haar 62e de diagnose ADHD. Zij vertelt over haar ervaringen hiermee.Ronde 3 - 21.00 - 21.30 uur
1. Allard Jacobs
Wie kent hem niet? Bakker Allard Jacobs is net terug van zijn reis naar Rwanda waar hij zijn expertise over de grens heeft gebracht.2. Daan van Kessel
Wat begon als hobby groeide uit tot zijn werk. Daan is tatoeëerder en werkt hard aan de weg om de mooiste tattoos te zetten! Hij vertelt graag over hoe het is om in deze wereld te werken.We ontvangen je graag in de Bibliotheek op jouw starttijd waarna je samen met jouw levende boek een rustig plekje opzoekt om naar het verhaal te luisteren.
Aanmelden voor de mensenbibliotheek is verplicht. Je kunt je hieronder aanmelden voor de verschillende rondes.